Smackdown RPG sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smackdown RPG sitesi

Gelin ve Sizde RPG oyunumuza giriş yapın!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Resim Nasıl Konulur ve Kurallar

YazarMesaj
Admin
Administratör
Administratör
Admin

Yararlılık : 5

Güreşçi Sayfası
[color=red]Kemerleri[/color]:
Overall:
Resim Nasıl Konulur ve Kurallar Left_bar_bleue1000/1000Resim Nasıl Konulur ve Kurallar Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Resim Nasıl Konulur ve Kurallar Empty
MesajKonu: Resim Nasıl Konulur ve Kurallar   Resim Nasıl Konulur ve Kurallar Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 7:38 pm

Merhaba arkadaşlar ben şimdi size nasıl resim konulduğunu anlatacağım.Seçtiğiniz karekterin resmini koyun lütfen...
Öncelikle Profil'e giriyirouz ordan sağ köşe ortalarda Avatar yazısına tıklıyoruz.Orda ya bilgisayarınızdan yada Url(Link) vererek resminizi koymanız var.Ordan aldığınız WWE karakterinin resmini koyun.Ve oldu Very Happy
Very Happy

[b]Evet arkadaşlar öncelikle karekterimizi WWE Karakter Seçme Yerinden seçiyoruz.Sonra Profile girip Avatardan seçtiğimiz süperstarın resmini koyuyoruz.Sonra seçtiğimiz süperstarı karakter tanıtma yerinden tanıtyoruz.Örnek Tanıtım böyle olmak zorundadır:

Gerçek isim:
Ring İsmi:
Boy:
Kilo:
Bitirici Hareketleri:
Müzik:
Debut(İlk Güreştiği yıl):
Girmek istediği Brand:
Evet arkadaşlar öncelikle karekterimizi WWE Karakter Seçme Yerinden seçiyoruz.Sonra Profile girip Avatardan seçtiğimiz süperstarın resmini koyuyoruz.Sonra seçtiğimiz süperstarı karakter tanıtma yerinden tanıtyoruz.Örnek Tanıtım böyle olmak zorundadır:

Gerçek isim:
Ring İsmi:
Boy:
Kilo:
Bitirici Hareketleri:
Müzik:
Debut(İlk Güreştiği yıl):Evet arkadaşlar öncelikle karekterimizi WWE Karakter Seçme Yerinden seçiyoruz.Sonra Profile girip Avatardan seçtiğimiz süperstarın resmini koyuyoruz.Sonra seçtiğimiz süperstarı karakter tanıtma yerinden tanıtyoruz.Örnek Tanıtım böyle olmak zorundadır:

Gerçek isim:
Ring İsmi:
Boy:
Kilo:
Bitirici Hareketleri:
Müzik:
Debut(İlk Güreştiği yıl):

KURALLAR
1)Hakaret etmek yok!
2)Mesajlara tek Smile ile cevap vermek yok!
3)[b]Evet arkadaşlar öncelikle karekterimizi WWE Karakter Seçme Yerinden seçiyoruz.Sonra Profile girip Avatardan seçtiğimiz süperstarın resmini koyuyoruz.Sonra seçtiğimiz süperstarı karakter tanıtma yerinden tanıtyoruz.Örnek Tanıtım böyle olmak zorundadır:
http://smackdownrpg.bossforum.org

Resim Nasıl Konulur ve Kurallar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Giftleri Nasıl İmzaya Koycaz ?