Smackdown RPG sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smackdown RPG sitesi

Gelin ve Sizde RPG oyunumuza giriş yapın!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cena ringe dogru gelir..

2 posters
YazarMesaj
John Cena
Smackdown GM
Smackdown GM
John Cena

Yararlılık : -1

Güreşçi Sayfası
[color=red]Kemerleri[/color]: RPG Champion,United States Champion,World Tag Team Champions(Rap Bombers),WWE Tag Team Champions(Rap Bombers
Overall:
Cena ringe dogru gelir.. Left_bar_bleue95/100Cena ringe dogru gelir.. Empty_bar_bleue  (95/100)

Cena ringe dogru gelir.. Empty
MesajKonu: Cena ringe dogru gelir..   Cena ringe dogru gelir.. Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 8:57 pm

My Time İs Now sarkısı duyulur ve Cena ringe dogru ilerler ;

''Oncelikle hepinize merhaba sayın seyirciler..Buraya neden geldigimi tahmin edemiyor olabilirsiniz ama ben size biraz yardımcı olayım buraya Kalp Kıran Çocuk Shawn Michaels'ı cagırmak icin geldim !! '' , der ve ringde HBK'yi bekler..
Chris Jericho
Raw Gm
Raw Gm
Chris Jericho

Yararlılık : 0

Güreşçi Sayfası
[color=red]Kemerleri[/color]: WWE Champion,Hardcore Champion
Overall:
Cena ringe dogru gelir.. Left_bar_bleue93/100Cena ringe dogru gelir.. Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Cena ringe dogru gelir..   Cena ringe dogru gelir.. Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 6:04 pm

SEXY BOY ŞARKISI DUYULUR...

HEART BREAKER KID GÖRÜNÜR YANİ HBK VE DERKİ :

- HOŞGELDİN KADİM DOSTUM JOHN SENİ BURALARDA HİÇ GÖRMEZDİK HAYROLA NE OLDU DER!!
John Cena
Smackdown GM
Smackdown GM
John Cena

Yararlılık : -1

Güreşçi Sayfası
[color=red]Kemerleri[/color]: RPG Champion,United States Champion,World Tag Team Champions(Rap Bombers),WWE Tag Team Champions(Rap Bombers
Overall:
Cena ringe dogru gelir.. Left_bar_bleue95/100Cena ringe dogru gelir.. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Cena ringe dogru gelir..   Cena ringe dogru gelir.. Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 7:53 pm

John söze baslar ''Hosgeldin Shawn dostum aslında sana bir sorunu iletmek istedim lutfen biraz daha online olabilir misin ? '' Razz
Chris Jericho
Raw Gm
Raw Gm
Chris Jericho

Yararlılık : 0

Güreşçi Sayfası
[color=red]Kemerleri[/color]: WWE Champion,Hardcore Champion
Overall:
Cena ringe dogru gelir.. Left_bar_bleue93/100Cena ringe dogru gelir.. Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Cena ringe dogru gelir..   Cena ringe dogru gelir.. Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 9:23 pm

KİM BEN Mİ ONLİNE OLMUYORUM BİRAZCIK MANTIKLI KONUŞ CENA BEN HERGÜN ONLİNE OLUYORUM BELKİ ZIT SAATLERDE OLUYORUZDUR BUNU DA BİR DÜŞÜN DER...

Cena ringe dogru gelir..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» John Cena Gifleri
» John Cena tanıtım..
» John Cena ne zamandır girmiyor